Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Szaflarach

Szaflary

Aktualności

Życzenia Wielkanocne.
(15 kwiecien 2019)
Informacja
(15 styczen 2019)
Bezpłatna pomoc prawna.
(10 kwiecien 2018)
Infolinia dla wnioskodawców.
(04 kwiecien 2018)
Poradnictwo psychologiczne.
(28 marzec 2018)

Warsztaty ziołolecznictwa

Warsztaty ziołolecznictwa i kosmetyków naturalnych dla Seniorów w ramach projektu "Aktywny i świadomy Senior w gminie Szaflary IV"

Dwanaście Seniorek z gminy Szaflary w ramach projektu socjalnego "Aktywny i  świadomy Senior w Gminie Szaflary IV" w dniach 26-27.08.2021r. wzieły udział w warsztatach ziołolecznictwa i kosmetyki naturalnej. Zajęcia przeprowadziła pani Adriana Sadkiewicz właścicielka firmy LILI GARDEN.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczyli się wykonywać kosmetyki pielęgnacyjne i tworzyć niezwykłe rytuały SPA. Dowiedzieli się, czym jest kosmetyka naturalna i jak wykorzystać produkty z własnej kuchni do zabiegów na ciało. Poznali podstawowe wiadomości z zakresu aromaterapii i zielarstwa oraz konkretne przepisy na naturalne produkty tj. nagietkowo - lawendowy balsam do ciała, nabłyszczający olejek do ciała, kolorowe serniczki - babeczki kąpielowe oraz łagodzący puder do ciała. Seniorki na warsztatach ziołolecznictwa i kosmetyków naturalnych wytworzyły kosmetyczne cuda, co pozwala na wzmocnienie wiary we własne możliwości, poczucie dumy i zadowolenia z siebie, a także, co równie ważne, pozwoli w łagodny i naturalny sposób zadbać o piękną skórę.

Projekt socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach pod nazwą: "Aktywny i świadomy Senior w Gminie Szaflary" jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

 

 

warsztaty ziołolecznictwa 1 warsztaty ziołolecznictwa 2 warsztaty ziołolecznictwa 3 warsztaty ziołolecznictwa 4 warsztaty ziołolecznictwa 5

(30 lipiec 2021)Copyright © 2010 GOPS Szaflary

Projekt i wykonanie - LabStudio


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego