Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Szaflarach

Szaflary

Aktualności

Życzenia Wielkanocne.
(15 kwiecien 2019)
Informacja
(15 styczen 2019)
Bezpłatna pomoc prawna.
(10 kwiecien 2018)
Infolinia dla wnioskodawców.
(04 kwiecien 2018)
Poradnictwo psychologiczne.
(28 marzec 2018)

Warsztaty kulinarne w ramach projektu » Aktywny i świadomy senior w gminie Szaflary IV»

W dniach 27 i 28 października 2021r. w ramach projektu " Aktywny i świadomy senior w gminie Szaflary IV" w remizie OSP w Szaflarach odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez Koło Gospodyń Wiejskich z Szaflar

Siedemnastu Seniorów wspólnie przygotowało posiłki oraz desery które w pierwszym dniu składały się z: zupy z dyni, fileta z kurczaka, surówki z marchewką i jabłkiem, drożdżówek z cynamonem oraz kisielu z owocami. Natomiast w drugim dniu warsztatów menu zawierało : zupę grochową, klopsiki w sosie koperkowym, ryż, sałatki z buraków a na deser była kruszonka z jabłkami oraz bezy z masą kawową. Później wszyscy usiedli przy wspólnym stole i degustowali przygotowane przez siebie dania. Poprzez wspólne gotowanie uczestnicy mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności pracy w grupie oraz kompetencje komunikacyjne. Czas spędzony na wspólnym gotowaniu sprawił mnóstwo frajdy, satysfakcji i radości naszym, a Panie miały okazję porozmawiać o swoich doświadczeniach w kuchni, wymienić się przepisami oraz poznanymi trikami kuchennymi.

Projekt socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach pod nazwą: "Aktywny i Świadomy Senior w Gminie Szaflary IV" jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

 

 

 

 

(22 listopad 2021)Copyright © 2010 GOPS Szaflary

Projekt i wykonanie - LabStudio


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego