Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Szaflarach

Szaflary

Aktualności

Życzenia Wielkanocne.
(15 kwiecien 2019)
Informacja
(15 styczen 2019)
Bezpłatna pomoc prawna.
(10 kwiecien 2018)
Infolinia dla wnioskodawców.
(04 kwiecien 2018)
Poradnictwo psychologiczne.
(28 marzec 2018)

Seniorzy w Teatrze

Seniorzy z gminy Szaflary w ramach projektu socjalnego "Aktywny i Świadomy Senior w Gminie Szaflary" w dniu 29.09.2018r. wzięli udział w wyjeździe kulturalno-rekreacyjnym do MOK-u w Nowym Targu na premierę spektaklu komediowego Teatru Bagatela "Kłamstwo o miłości". W wyjeździe udział wzięło 23 seniorów.

"Kłamstwo o miłości" - kameralna, współczesna komedia francuska - jest kontynuacją popularnej od lat na scenach europejskich teatrów "Prawdy". Niemniej znajomość wcześniejszego utworu Zellera nie jest konieczna, by dobrze się bawić podglądając, jak dwie zaprzyjaźnione pary kłamią na potęgę. 

Powikłane wzajemnie romanse dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw zostały przez krytyków i publiczność przyjęte równie entuzjastycznie. Inteligentne połączenie komizmu i refleksji to wciąż dobra recepta na udaną komedię.

Projekt socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach pod nazwą: "Aktywny i Świadomy Senior w Gminie Szaflary" jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

 

 

 

(15 październik 2018)Copyright © 2010 GOPS Szaflary

Projekt i wykonanie - LabStudio


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego