Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Szaflarach

Szaflary

Aktualności

Życzenia Wielkanocne.
(15 kwiecien 2019)
Informacja
(15 styczen 2019)
Bezpłatna pomoc prawna.
(10 kwiecien 2018)
Infolinia dla wnioskodawców.
(04 kwiecien 2018)
Poradnictwo psychologiczne.
(28 marzec 2018)

Dzień Seniora w ramach projektu »Aktywny i świadomy Senior w gminie Szaflary III»

W dniu 07.10.2020r. w "Gorącym Potoku" w Szaflarach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Wzięli w niej udział uczestnicy projektu "Aktywny i świadomy Senior w gminie Szaflary III", Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach oraz pracownicy Gminnego Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Szaflarach.

 Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, Dzień Seniora nie mógł przebiegać podobnie jak w poprzednich latach z powodu narzuconych obostrzeń sanitarnych. Oprawa artystyczna uroczystości musiała zostać odwołana. Nasi Seniorzy zostali zaproszeni na uroczysty obiad oraz kawę z ciastkiem, który smakował wyśmienicie. Organizacja poczęstunku przebiegała z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (zachowanie dystansu, maseczki). Uczestnicy projektu wyrazili wdzięczność za możliwość spotkania po tak długiej przerwie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach Pani Helena Gach w imieniu własnym oraz Wójta Gminy złożyła wszystkim, wciąż młodym duchem Seniorom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich pasji, wszelkiej pomyślności i optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych.

Na zakończenie wszyscy Seniorzy otrzymali podarunek w formie filiżanek malowanych ręcznie.

Projekt socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szaflarach pod nazwą: "Aktywny i Świadomy Senior w Gminie Szaflary" jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

Zdjęcie nr 1

Zdjęcie nr 2

Zdjęcie nr 3

Zdjęcie nr 4

(15 październik 2020)Copyright © 2010 GOPS Szaflary

Projekt i wykonanie - LabStudio


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego